Vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky, která se uskuteční v úterý 27. září od 17 hodin v prostorách Wellness Hotelu Babylon, v Atriu Tropická. Vchod je přes hotelovou recepci z ulice Košická. Přijďte si prohlédnout nejkrásnější snímky Jizerských hor, které Vám toto pohoří představí v tom nejlepším světle. Zároveň zde představíme a společně pokřtíme benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2023. Výtěžek z jeho prodeje poputuje na výsadby druhově rozmanitých lesů na Liberecku.Do letošního, již 12. ročníku fotosoutěže, dorazilo 152 snímků od 47 autorů. Odborná porota vybrala 35 fotografií do výstavní kolekce a z 13 nejlepších byl sestaven benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2023. Jeden snímek přibude na výstavě i na základě hlasování veřejnosti na stránkách Libereckého deníku, které v těchto dnech dobíhá. Na autory fotografií, které se dostaly do kalendáře a vyhrály hlasování veřejnosti, čekají ceny od společnosti Canon.


Pro každého soutěžícího máme připraven jeden kalendář Zaostřeno na Jizerky 2023 jako poděkování za účast a další výtisky bude možné zakoupit na místě či kdykoliv později i přes náš eshop. Bude též připraveno malé občerstvení. Podrobnosti naleznete na našich internetových stránkách v sekci Zaostřeno na Jizerky.


Budu rád, když si uděláte čas, společně se na vernisáži potkáme a podebatujeme nad krásnými snímky Jizerských hor. Pozvánka je otevřená, můžete s sebou vzít i své přátele či známe a budeme rádi i za její další šíření.

Pozvánka ke stažení