Nadace Ivana Dejmala

Chci pomoci

Nákup v eshopu nadace

V našem eshopu můžete nákupem benefičních předmětů podpořit unikátní Jizerské hory a jejich okolí, případně přispět na záchranu tetřívka. Vybrat si můžete benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky, knihu Siegfrieda Weisse O věčných proměnách lesa, praktický termohrnek či triko nebo placku.


Příspěvek na konkrétní projekt

Sami rozhodněte, na jaký projekt bude Váš dar použit a pomozte nám tak s jeho úspěšným dokončením. Vybírat můžete z aktuálně probíhajících projektů, na jejichž realizaci se podílíme.

Finanční podpora cílů nadace

Od roku 1993 jsme pomohli stovkám menších i větších projektů, které mají pozitivní vliv na zkvalitnění přírodního a krajinného prostředí. Vybíráme ty nejvhodnější záměry, které jsou v souladu s naším posláním, a kontrolujeme účelné vynakládání finančních prostředků.

Firemní dárcovství nadaci

Velice si vážíme společností, které mají v naší nadaci důvěru a rozhodly se nás podpořit. Naše činnost by byla bez této pomoci jen obtížně realizovatelná. Rádi navážeme dlouhodobou spolupráci i s Vaší společností a věříme, že Vám prokážeme smysluplnost našeho počínání. Rádi se s Vámi setkáme i osobně a představíme Vám projekty, na který pracujeme.