Benefiční kalendář “Zaostřeno na Jizerky 2024”

390
Sdílet

Benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2024 vydáváme již potřinácté a opět Vám jeho reprezentativní rozměr ve formátu A2 představí nádherné pohledy na krajinu skalních vyhlídek, křivolakých cest, hlubokých údolí, zurčivých potoků a tajemných rašelinišť. Prostě vše co naše Jizerské hory nabízejí svým návštěvníkům. Jeho nákupem podpoříte výsadbu více než 50 tisíc stromků do našich lesů, aby byly druhově i věkově rozmanitější.

 

Firmám nabízíme možnost, nechat si na spodní pruh kalendáře, který je viditelný po celý rok, natisknout vlastní logo a prezentaci své společnosti. Kalendář je pak možné využít jako dárek pro své zaměstnance či obchodní partnery. Verze pro firmy k objednání zde


Kalendář je k zakoupení už nyní na těchto místech:
Liberec - Městské informační centrum  | Zobrazit na mapě (VYPRODÁNO)
Jablonec nad Nisou - Eurocentrum  | Zobrazit na mapě (VYPRODÁNO)
Bedřichov - Informační centrum | Zobrazit na mapě (VYPRODÁNO)
Desná - Kulturní a informační středisko Riedlova vila  | Zobrazit na mapě (VYPRODÁNO)
Josefův Důl - Informační centrum  | Zobrazit na mapě (VYPRODÁNO)
Hejnice - Papírnictví, Hračky | Zobrazit na mapě (VYPRODÁNO)

 

Kalendář vzešel z již 13 ročníku fotografické soutěže, do které přihlásilo 47 autorů 153 krásných snímků Jizerských hor. Odborná porota pak měla nelehkou práci vybrat 13 nejkrásnějších, ze kterých jsme vydali tento kalendář. Samotnou soutěž vyhlašujeme již od roku 2011 a dosud dorazilo již přes 2 500 snímků Jizerských hor a společně s letošním bylo vydáno 19 900 kalendářů. Fotosoutěž má několik rozměrů. Jedním z nich je představit naše malé, ale krásné pohoří široké veřejnosti a zároveň jejím prostřednictvím poukázat na potřebu jeho ochrany. A přispět k tomu může každý například nákupem benefičního kalendáře Zaostřeno na Jizerky 2024, kterým můžete potěšit nejen sebe ale i své přátele a známé.

 

Výtěžek z prodeje kalendáře putuje na výsadbu druhově i věkově rozmanitých lesů, které jsou nezbytné pro jejich dlouhodobou a udržitelnou existenci. Zároveň takovéto lesy lépe odolávají nejrůznějším výzvám například v podobě kůrovcové kalamity a skvěle zadržují vodu v krajině. V minulosti takto nadace již pomohla se záchranou cenných rašelinišť, vytvoření soustavy tůní či vybudováním kvalitní návštěvnické infrastruktury v Jizerských horách.

Hmotnost

700 g

Rozměry

580 × 450 mm