Benefiční kalendář “Zaostřeno na Jizerky 2023”

390
Sdílet

Benefiční kalendář v reprezentativním formátu A2 nabízí nejen kouzelné pohledy na Jizerské hory, ale výtěžek z jeho prodeje poputuje na výsadbu druhově rozmanitých lesů na Liberecku. Samotný kalendář vznikl z nejkrásnějších snímků dvanáctého ročníku fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky a jistě potěší všechny milovníky Jizerských hor.

Firmám nabízíme možnost nechat si na spodní pruh kalendáře, který je viditelný po celý rok, natisknout vlastní logo a prezentaci své společnosti. Verze pro firmy k objednání zde

 

Kalendář je již nyní k zakoupení i na těchto místech:

 

Liberec - Městské informační centrum  | Zobrazit na mapě (platba pouze v hotovosti)
Liberec - Centrum Babylon (hlavní pokladna) | Zobrazit na mapě
Jablonec nad Nisou - Eurocentrum  | Zobrazit na mapě
Desná - Kulturní a informační středisko Riedlova vila  | Zobrazit na mapě
Hejnice - Recepce MCDO | Zobrazit na mapě
Turnov - Dům přírody Českého ráje | Zobrazit na mapě

 

Na těchto místech prodej připravujeme:

Bedřichov - Informační centrum | Zobrazit na mapě
Josefův Důl - Informační centrum  | Zobrazit na mapě

 

Fotografická soutěž Zaostřeno na Jizerky byla poprvé vyhlášena v roce 2011 a za tu dobu bylo přihlášeno 2 349 snímků a vydáno 17 600 kalendářů. S myšlenkou jejího pořádání přišel František Pelc, předseda správní rady nadace a do soutěže se hlásí fotografové nejen z Čech, ale i zahraničí. Fotosoutěž má několik rozměrů. Jedním z nich je představit naše malé, ale krásné pohoří široké veřejnosti a zároveň jejím prostřednictvím poukázat na potřebu jeho ochrany. A přispět k tomu může každý například nákupem benefičního kalendáře Zaostřeno na Jizerky 2023, kterým můžete potěšit nejen sebe, ale i své přátele a známé.

 

V minulosti jsme díky výtěžku z prodeje kalendářů pomohli například se záchranou rašelinišť v samém srdci Jizerských hor, výsadbou tisíců nových sazenic stromů či obnovou návštěvnické infrastruktury.

Hmotnost

700 g

Rozměry

580 × 450 mm